Kontakt oss

Helge Larsen

Helge Larsen

Salg

Tlf +47 69304532
Mail: helge@spedtrans.no

Atle Mustorp

Atle Mustorp

Spedisjonssjef

Tlf +47 69304533
Mail: atle@spedtrans.no

Knut Kjølberg

Knut Kjølberg

Internasjonal speditør

Tlf +47 69304536
Mail: knut@spedtrans.no
Kenneth Larsen

Kenneth Larsen

Driftssjef

Tlf +47 69304535
Mail: kenneth@spedtrans.no

Remi Hoel

Remi Hoel

Befrakter innland

Tlf +47 69304534
Mail: remi@spedtrans.no

Tormod Olsen

Tormod Olsen

Terminalsjef

Tlf +47 48045251
Mail: terminal@spedtrans.no

Tore Karlsen

Tore Karlsen

Terminalarbeider

Tlf +47 90741950
Mail: terminal@spedtrans.no

Diana Mezjijeva

Diana Mezjijeva

Trainee

Tlf +47 69304537
Mail: diana@spedtrans.no

Geir Teistung

Geir Teistung

Daglig leder

Tlf +47 90824718

Kontaktinformasjon

p

Kontakt info

Telefon+47 69304530
Epost: post@spedtrans.no

Besøk- og postadresse

Sped Trans AS
Titangt. 11
1630 Gamle Fredrikstad

Terminaladresse

Titangt. 11
1630 Gamle Fredrikstad

}

Åpningstider

Mandag – Fredag: kl 0800 – 1600
Lørdag – Søndag: Stengt

Kontaktskjema

    Ditt navn (obligatorisk)

    Din E-post (obligatorisk)

    Din Mobil (obligatorisk)

    Din bedrift

    Melding