Kontakt oss

Kenneth Larsen

Kenneth Larsen

Leder drift & innland

Tlf: +47 69304532
Mobil: +47 47364174
E-post: kenneth@spedtrans.no

Gunnar Lundblad

Gunnar Lundblad

Befrakter innland

Tlf +47 69304534
Mobil: +47 91838802
E-post: gunnar@spedtrans.no

Kevin Mathews

Kevin Mathews

Befrakter innland

Tlf: +47 69304535
E-post: Kevin@spedtrans.no

Atle Mustorp

Atle Mustorp

Leder utland & toll

Tlf: +47 69304533
E-post: atle@spedtrans.no

Raymond Lindberg

Raymond Lindberg

Befrakter utland

Tlf +47 69304536
Mobil: +47 46703208

E-post: raymond@spedtrans.no

Ghada Bassam

Ghada Bassam

Økonomi

Tlf +47 93470056
Mobil: +47 93470056

E-post: ghada@andmork.no

Tormod Olsen

Tormod Olsen

Leder terminal & lager

Tlf +47 48045251
E-post: terminal@spedtrans.no

Magnus Robbestad

Magnus Robbestad

Terminalmedarbeider

Mobil: +47 46967863
E-post: terminal@spedtrans.no
Geir Teistung

Geir Teistung

Daglig leder

Kontaktinformasjon

p

Kontakt info

Telefon+47 69304530
Epost: post@spedtrans.no

Besøk- og postadresse

Sped Trans AS
Titangt. 11
1630 Gamle Fredrikstad

Terminaladresse

Titangt. 11
1630 Gamle Fredrikstad

}

Åpningstider

Mandag – Fredag: kl 0800 – 1600
Lørdag – Søndag: Stengt

Kontaktskjema

    Ditt navn (obligatorisk)

    Din E-post (obligatorisk)

    Din Mobil (obligatorisk)

    Din bedrift

    Melding